Kontakt

Adresa:lovanské údolí 37, okres
Plzeň-město, PSČ 318 02
Email: info@retrofit.cz

Nejnovější zakázky

20.06.2013

Vytahovací vozík pro odtažení výlisků z hydraulického lisu....

20.06.2013

Odbavení Al výlisků za pilou...

20.06.2013

Rekonstrukce hydraulické a elektrické části lisu....

Historie společnosti


Firma Retrofit, spol. s r. o. vznikla v lednu 1995 ze skupiny pracovníků obchodního oddělení, konstrukce a projekce společnosti ŠKODA Plzeň. Pracovní náplň společnosti tvoří převážně inženýrská činnost z oblasti strojní, silnoproudé i slaboproudé elektrotechniky, regulace a řídicích systémů. Společnost se v současné době orientuje zejména na tyto činnosti: modernizace a rekonstrukce techonlogických zařízení pro strojírenský, metalurgický a stavební průmysl. Vzhledem k charakteru činnosti naše společnost spolupracuje při komplexním zajištování zakázek (od úvodního projektu přes dodávky po zkušební provoz modernizovaného zařízení) s dlouhodobě ověřenými výrobními a montážními organizacemi.

Naše politika

 

                       Rekonstrukce, montáže, projektování a další naše služby jsou kvalitní

Při realizaci zakázek vždy spolupracujeme se zákazníkem tak, aby byly zajištěny všechny jeho (i dodatečné) požadavky. Na dodané zařízení (například hydraulické lisy či vulkanizační lisy) poskytujeme dvanáctiměsíční záruku, na řídicí systém poskytujeme až dvouletý bezplatný servis, na programové vybavení řídicího systému poskytujeme záruku trvalou. Samozřejmostí je i poskytování pozáručního servisu podle přání zákazníka, eventuelně vyškolení pracovníků zákazníka tak, aby byl soběstačný v servisních pracech. 


Pokud se na nás obrátíte s Vašimi požadavky, nedostanete pouze požadované zařízení jako například výše uvedené hydraulické lisy, vulkanizační lisy nebo jiné, ale i technické, poradenské a servisní služby, které zefektivní Vaše investované prostředky. Zaměřujeme se na rekonstrukce i na řadu dalších činností.

Naše práce je profesionální, proto budete zajisté spokojeni nejen s dodaným zařízením, ale také s našimi službami.

Naše projektování, montáže, rekonstrukce a další činnosti jsou prováděny profesionálně a kvalitně